Tradiční libeňské Chánoce - s Chanukou a Vánocemi za dveřmi

"Chánoční" večírek je připomínkou židovské historie Libně a pořádáme ho na různý způsob již šestým rokem. Ve čtvrtek, 22. prosince 2016 od 16:30 nás uvítá Himalájské centrum Potala, Horovo nám. 3, Praha 8 - Libeň. Přijďte poznat nové místo, posedět u kamen, popovídat si, zahrát si hry...

Akce je velmi vhodná i pro děti. Část večera pojmeme čtenářsky - přineste si s sebou svou oblíbenou knihu s úryvkem ze sváteční scény, ať už Vánoc či Chanuky.
Nápoje budou připraveny na místě za dobrovolný příspěvek, jídlo co kdo přinesete na ochutnání ze své předsváteční kuchyně (zatím přislíbeny polévka a cukroví).
Vstupné: nic nebo dobrovolný příspěvek na nájem ve prospěch Potaly nebo předem od 15:30 pomoc s přípravou dříví na topení na dvoře domu.

Tradiční libeňské Chánoce - s Chanukou a Vánocemi za dveřmi.

Součástí večera bude také uvedení nové série osmičkových pohlednic, tentokrát s motivy z 8 mm a 16 mm filmů, které jsme získali v rámci projektu Lieben Libeň.

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky