Kam po Blance? 31. 5. pořádáme veřejnou debatu o dostavbě Městského okruhu Prahy

Ve středu, 31. května 2017, 17.00 - 19.00 v karlínské budově Českého rozhlasu, sídle stanice Regina DAB Praha, Hybešova 14/10, Praha 8 – Karlín.

Ma být městský okruh dostavěn v navrhnuté podobě ze 70. let? Chtějí občané Libně výjezd z tunelu hned za synagogou, nebo existují i jina řešení? Jaké alternativy dostavby okruhu se nabízejí?

Mluvčí v diskusi budou odborníci, Vratislav Filler (Auto*mat), Jaroslav Zima (D3a), projektant oficiálního projektu dostavby (v jednání) a dále zástupci politických stran v Zastupitelstvu Hl. m. Prahy - za ANO zastupitel a předseda Výboru pro životní prostředí, infrastrukturu a technickou vybavenost ZHMP Jiří Haramul, za ČSSD pan náměstek Petr Dolínek, Stranu zelených bude reprezentovat Ondřej Mirovský, zástupci opozice Jiří Nouza (TOP09), Filip Humplík (ODS), Ondřej Profant (Piráti).

Více o našich postojích se dočtete v otevřeném dopise primátorce a radním HMP.

Aktuální informace také ve fb události

Fotogalerie z debaty

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky