Zažijte Libeň jinak - po letech zase na Elsnicově náměstí

Slavnost se uskuteční v sobotu, 21. září od 11 hod Elsnicově náměsti, a to díky mladým kurátorům z galerie Světova 1, kteří ji pořádají. Podrobné informace najdete na webu Zažít město jinak.

8jinak!, spolek přispívá tímto programem:

KOMUNITNÍ GRAMOFON

Gramofon Tesla s vestavěným zesilovačem v dřevěném rámu, menší dřevěné reprobedny... mnozí jste ho jistě měli doma. Nebo ještě máte. Ale na rovinu - kdy jste si ho naposledy pustili? Oprašte pár gramodesek a přijďte si na Elsnicovo náměstí pustit své oblíbené hity!

PROJEKCE STARÝCH 8 MM a 16 MM FILMŮ FK METEOR PRAHA VIII

Ať už jste je viděli jednou, nebo dvakrát, potěší vždy. Staré filmy z 20., 30., 40., 60. a 80. let z dílny propagačního studia fotbalového klubu Meteor Praha VIII. Přijďte se se setměním podívat, pobavit a zavzpomínat!
A pozor! Stále sbíráme staré filmy, na kterých by se mohly objevit záběry ze čtvrtí současné Prahy 8. Digitalizujeme je (dostanete svou kopii!) a příležitostně promítáme.
 
Těšíme se na viděnou!

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky