Fotogalerie - ZAŽÍT LIBEŇ JINAK 2014

Déšť nás sice trochu pozlobil, ale myslíme, že i tak jsme si prostranství u Synagogy na Palmovce užili hezky a dost jinak, než by kohokoli za běžného provozu napadlo...

Děkujeme všem zúčastněným a podporovatelům, konkrétně Auto*Matu, Sdružení Serpens, Židovské obci v Praze, kavárně Dadap, Světu pod Palmovkou, Photonu, hudebníkům z Pohřební kapely, Shum Davaru, ExT bandu, Adambe, Gadbois Mäkinen Hrubý a Deaf Citrus Washington, kteří hráli bez nároku na honorář, dále Duracfilmu, Kamile Murphy, Městské policii Prahy 8, Krejčovství u Borůfky, Archwerku a Martinu Klodovi, Báře Plankové, klukům Beranovým za bazárek hraček, za zvučení a techniku pak vřele a jmenovitě Sevakovi, Regeneratorovi a Jarce Koudelce, potom taky Martině Bláhové, Potulné čajovně Čajchan, klukům moderátorům Honzovi Kozákovi a Jáchymovi Míčkovi, Divadlu pod Palmovkou, Original Coffee, holkám divadelnicím Quambamba, Martinovi Čížkovi z Cykloskupiny Praha 8, Markétě Přibylové, všem vám zúčastněným z blízka i z dálky, vám, co jste nám poskytli svoje fotky do galerie ... a s dovolením taky všem nám z 8jinak, jelikož to celé bylo pořádáno dobrovolnicky a s nadšením pro naši část města ;) (A lidem z okolí, kterým se to případně nelíbilo, děkujeme za shovívavost.) Snad jsme na nikoho nezapomněli, kdyžtak se ozvěte!

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky