Chánoční oslavy letos na Libeňském ostrově 19. 12. 2014 od 16 hod

OBRÁZEK CHÁNOCE 2014

Letos Chánoce oslavíme trochu v ústraní a více večírkově. Zveme vás v pátek, 19.12. od 16 hod do hospůdky U Budyho na Libeňském ostrově na setkání příznivců, přátel, kamarádů 8jinak, i těch se vztahem neutrálním, co nás chtějí očíhnout a poznat. Posezení ve vyhřáté, dřevem obložené, nekuřácké budce, venku oheň a grilování a drobné veselé aktivity na sněhu či na trávě (dle aktuálního počasí). Vhodné s dětmi i bez.

Kudy tam: k Budymu se dostanete buď přes přehradu na Rokytce, nebo od Libeňského mostu. Přesná adresa je Štorchova 605/25, Praha 8, souřadnice by mohly být tyto GPS N50 6.392' E14 27.882' a zde na mapě je v bodě 1 označen příchod ze silnice a v bodě 2 samotná hospůdka.

Grilování: gril bude rozpálen, suroviny si přineste nejlépe sami podle chuti. Na místě budeme mít a za drobný příspěvek poskytneme ke grilování hermelín a zeleninu, ale nelze ručit za dostatečné množství.

Nápoje: k zakoupení v hospůdce za dobré ceny, dobrý výběr alko i nealko, teplé i studené.

Uvítáme: stolní hru nebo nějakou veselou venkovní aktivitu pro děti.

Na programu bude i krátká veřejná výroční schůze spolku 8jinak. Zhodnotíme na ní činnost uplynulého roku a probereme možnosti a plány na rok 2015. Budeme rádi za vaše příspěvky, návrhy a třeba i připojení se k našim aktivitám.

Novinka: Poprvé představíme oficiální fundraisingové pohlednice 8jinak s motivy Libně, vytvořené z fotografií Davida Kumermanna. Budou v prodeji - vhodné jako vánoční dárek - 1 pohlednice za 10 Kč, 4 pohlednice za 35 Kč, celá sada 8 pohlednic za 60 Kč. Můžete tedy využít slevy, nebo naopak zaplatit víc a podpořit tím náš spolek (daňové doklady a potvrzení o přijetí daru k dispozici).

LIBEŇSKÉ CHÁNOCE aneb během Chanuky a s Vánocemi za dveřmi.

Kontakt: Pavlína Kalandrová, tel: 724 328 583, e-mail: pavlina.kalandrova@email.cz

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky