Zažít Libeň jinak 2016

Děkujeme všem za účast na letošní slavnosti! Zde si můžete prohlédnout FOTOGALERII.

ZAŽÍT LIBEŇ JINAK ANEB

ZÁBAVA LIBEŇSKÉHO TYPU

Sobota, 17. září od 14 do 21 hod

Sokolovská ulice u Palmovky, poblíž parku „pod koulí“, mezi uměleckým centrem/kavárnou Kosmos StellArt a Vinotékou Obešlo

PANÁK VODKY ZA 10 KORUN

...nebude, ale můžete se těšit na

HUDBU – DJ Ultramarin (IT), gramofon (každý může přinést svou desku a být chvíli slavným DJem); HRY A SPORT, WORKSHOPY – běh do kopce, barvení kol, výtvarné dílny s Potalou a Kamilou Murphy; VÝSTAVY – galerie StellArt a fotodružstvo Photon; OBČERSTVENÍ – domácí od Labutí, od vás co přinesete do placu, profi z kavárny StellArt a Vinotéky Obešlo; BAZAR – knih a oblečení (přitáhněte své nepotřebné kousky!); FILMOVÉ PROJEKCE – Lieben Libeň (staré 8mm a 16mm filmy z P8); PREZENTACE – Vašek Kříž (knihy s dopravní tematikou, beseda o tramvajích), 8jinak! (urbanismus dolní Libně)

Podrobný program s časy: http://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-8/liben
Podpořte festival ZMJ! http://zazitmestojinak.cz/daruj
FB událost: Zažít Libeň jinak

Budeme rádi, když se jakkoli zapojíte, nejlépe s nějakou vlastní venkovní aktivitou, ideálně sportovní či jinak hravou, občerstvením, vystoupením, pomocí s organizací či s propagací... Pište na do fcb zpráv či na e-mail vám nejmilejšího z organizátorů: 8jinak! - 8jinak(a)gmail.com, Vinotéka Obešlo - info(a)vinotekaobeslo.cz či Kosmos StellArt - stepa333a(a)gmail.com

Akce se koná s organizační a logistickou podporou sdružení Auto-Mat v rámci celopražského festivalu Zažít město jinak. Program v naší zóně připravujeme zcela nízkonákladově. Nutné náklady (energie, spotřební materiál, doprava) buď platíme ze svého, nebo s vaší pomocí, nebo s pomocí Auto-Matu - díky! Děkujeme MČ Praha 8 za pomoc s propagací a dále za poskytnutí značek. Děkujeme Magistrátu Hl. m. Prahy za bezplatné zábory.

Hezký zbytek léta!

8jinak!, spolek

Jsme nezávislá iniciativa působící na Praze 8. Usilujeme o zlepšení kvality života v naší městské části. Naším zájmem je transparentnost veřejné správy, urbanismus a doprava. Pořádáme veřejné debaty a kulturní akce.

naše cíle:

 - posilování občanské společnosti a ochrana práv a zájmů občanů
- ochrana životního prostředí
- vznikání místních Agend 21
- podpora volného a bezpečného pohybu chodců a podpora cyklodopravy
- ochrana kulturních památek
- zvyšování podílu zeleně a její pravidelná údržba
- vývoj v oblasti m.č. Prahy 8, zejména centra Nová Palmovka a Libeňské spojky